Nasi partnerzy

SIM-TECH usługi i szkolenia z zakresu BHP

Firma SIM-TECH oferuje profesjonalne szkolenia w zakresie:
- Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (szkolenia wstępne i okresowe),
- pierwszej pomocy (do kwalifikowanej pierwszej pomocy włącznie),
- zabezpieczenia i asekuracji przed upadkiem z wysokości.

 

 

 

Kancelaria Adwokacka adwokat Barbary Tomalik-Hajdyła świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, również w zakresie stałej obsługi prawnej.

 

 

 

Kancelaria NotarialnaNotariusz Agnieszka Kaczmarczyk, będąc osobą zaufania publicznego, czuwa nad prawidłowym i optymalnym zabezpieczeniem interesów wszystkich stron uczestniczących w czynności notarialnej.

 

 

Grupa EX-ITGrupa EX-IT zapewnia kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw, doradztwo w zakresie zaopatrzenia w sprzęt i opgrogramowanie oraz bieżące utrzymanie infrastuktury IT. Oferuje również tworzenie stron internetowych, hosting i rejestrację domen.

 

 

Oprogramowanie dla firm MODUS QBIZ

Firma ICENET prowadzi sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych oraz oprogramowania wspomagającego sprzedaż, a także obsługę terminali płatniczych.

 

 

Tusze i tonery do drukarek MicrotonFirma Microton prowadzi sprzedaż i serwis drukarek, a także sprzedaż i regenerację/napełnianie tuszy i tonerów.

 

 

 

 

 

EUROSTEMPELeuro-stempel zapewnia zaopatrzenie w wysokiej jakości pieczątki o wyraźnym i ostrym odbiciu. Oferuje również usługi drukowania i skanowania, tworzenie podstawowych elemetnów wizualizacji jak wizytówki, papier firmowy, kalendarze, foldery i katalogi oraz artykuły piśmiennicze z własnym grawerem.

 

 

 

P.H.U. "MAKINIT"
Maciej Gładyś

 

ul. Gen. Boruty-Spiechowicza 47
43-300 Bielsko-Biała

 

NIP: 937-245-37-31
REGON: 240813941

Dane kontaktowe

 

 tel. +48 33 487-69-41

 kom. +48 539 914 507

 fax +48 33 487-69-42

 e-mail: biuro@makinit.pl

Godziny otwarcia biura

 

poniedziałek, środa, piątek: 9:00 - 16:00

wtorek, czwartek: 9:00 - 18:00